Kosmetyka

Pielęgnacja ma nie tylko służyć urodzie, lecz jednocześnie powinna sprzyjać wyciszeniu, relaksowi i poprawić samopoczucie.

Takie pojmowanie roli zabiegów kosmetycznych stanowi element filozofii Instytutu Kosmetyki Ciała AldaSpa. W naszym Instytucie każdy poczuje się jak na luksusowych wakacjach. W AldaSpa indywidualnie dobieramy kuracje dla każdego klienta. Każdy, kto do nas trafi poczuje się wyjątkowo ze względu na profesjonalizm naszych kosmetologów.


Do pielęgnacji twarzy i ciała AldaSpa korzysta z kosmetyków THALGO. Mamy w swej ofercie takie zabiegi jak: oxybrazja, mezoterapia bezigłowa, fale radiowe RF, mikrodermabrazja, sonoforeza, jonoforeza, kawitacja, silne peelingi i wiele innych.
Oferujemy pełną gamę masaży od relaksacyjnych po rehabilitacyjne. Posiadamy kapsułę BioStart do mokrych zabiegów na ciało takich jak czekolada, borowina czy algi morskie.

Stawiamy na jakość, stwarzamy miłą i przyjazną atmosferę tak, aby każdy klient był zadowolony z wykonywanego zabiegu, a czas spedzony w Instytucie Kosmetyki Ciała AldaSpa był miłym relaksem.

Kontakt

AldaSpa
Instytut Kosmetyki Ciała

Zmiana lokalizacji instytutu.

Instytut nieczynny do
odwołania.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Dołącz do nas.


..............................................................Twoja Strefa Urody
Beauty Club Lemone Częstochowa
Studio Urody Katarzyny Rogulskiej w Warszawie

Sklep z odżywkami | eXtreme Muscle
Gabinet Kosmetyczny Świat Alicji w Gdańsku