Manicure & Pedicure

Najlepszym sposobem na zadbane stopy i dłonie to powierzenie ich w ręce specjalistów od manicure i pedicure z Instytutu AldaSpa.

Wrastające paznokcie nie będą już problemem dzięki leczniczemu pedicurowi oraz klamrom, które wykonujemy w naszym Instytucie. Podologia jest u nas na najwyższym poziomie.Wykonujemy stylizacje paznokci metodą żelową oraz akrylową a posiadając pełną gamę kolorów lakierów hybrydowych jesteśmy w stanie nadać im nawet najbardziej finezyjną barwę.


Pedicure leczniczy - wrastające paznokcie

Wrastające paznokcie mogą powstawać z wielu powodów. W większości przypadków może być to po prostu budowa paznokci sprzyjająca ich wrastaniu, ale także powodem może być "zwijanie" palcy, chorób takich jak zapalenie stawów bądź urazów. Najczęstszą jednak przyczyną jest nieprawidłowo przycinanie paznokci, powodujące ich ponowne wrastanie w skórę.

Wrastających paznokci nie można ignorować, gdyż schorzenie te pogłębia się w miarę czasu. Odpowiednie cięcie paznokci to podstawa w zapobieganiu wrastania paznokci, natomiast aby zatrzymać proces wrastania potrzeba jest założyć klamrę ortonyksyjną, która prawidłowo wyprowadzi paznokieć.


Pedicure leczniczy - rekonstrukcja paznokcia

W wypadku zniszczenia się płytki paznokcia na skutek urazu, trwającej bądź przebytej choroby, jesteśmy w stanie go zrekonstruować.

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA

Rekonstrukcję paznokcia, czyli odbudowę zniszczonej płytki wykonujemy za pomocą specjalnych mas, które po uformowaniu dają efekt prawdziwego paznokcia.


Pedicure leczniczy - modzele, odciski, nagniotki

Instytut Kosmetyki Ciała AldaSpa specjalizuje się także w usuwaniu modzeli, odcisków czy nagniotków. Powodem tych schorzeń jest nierównomierne obciążenie stopy, przeciążenie, itp.

Modzele - to nieustannie ugniatana skóra, która nie jest dobrze ukrwiona i obumiera, tworząc narośla. Modzele są bardzo bolesne i utrudniają chodzenie.

Nagniotki - okrągłe stwardnienia skóry powstające na palcach stopy. Trzon lub korzeń nagniotka sięga w głąb skóry, naciska na bardzo wrażliwą warstwę okostnej wywołując dotkliwy ból.

Odciski - powstają głównie w miejscach gdzie stopa narażona jest na największy nacisk na podłoże. A więc często jest to "poduszka" stopy, śródstopie, rzadko pięta. Mówimy tu o bolesnych punktach zazwyczaj wielkości groszku i pozostających w większości pod skórą, a powodujących szczególny dyskomfort a nawet czasem ból.

Jeśli mają Państwo kłopoty związane z opisanymi wyżej schorzeniami prosimy o kontakt z naszym Instytutem, na pewno pomożemy.

Kontakt

AldaSpa
Instytut Kosmetyki Ciała

Zmiana lokalizacji instytutu.

Instytut nieczynny do
odwołania.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

Dołącz do nas.


..............................................................Twoja Strefa Urody
Beauty Club Lemone Częstochowa
Studio Urody Katarzyny Rogulskiej w Warszawie
Sklep z odżywkami | eXtreme Muscle
Gabinet Kosmetyczny Świat Alicji w Gdańsku